Nacionalinis krikščioniškas seniausias tradicijas puoselėjantis profesinių sąjungų centras Lietuvos darbo federacija (LDF) kartu su Europos centru dirbančiųjų klausimams spręsti (EZA) organizuoja tarptautinį seminarą tema “Orių darbo vietų skatinimas – darbo aplinka iš socialinių partnerių perspektyvos“. Seminaras vyks 2016 m. gegužės 13 – 14 d. Vilniuje. Seminare dalyvaus profesinių sąjungų bei darbuotojų organizacijų atstovai iš 10 Europos Sąjungos valstybių.

Pagrindinės seminaro temos: oraus darbo reikšmė žmogaus gyvenime, saugių ir sveikų darbo sąlygų užtikrinimas darbuotojams, oraus darbo plačiąja prasme analizė, socialinių partnerių vaidmuo kuriant saugias ir sveikas darbo sąlygas, įmonių socialinės atsakomybės nauda ir moralaus bei atsakingo verslo poreikis ir nauda ir t.t.

Norėtume aktyvius LDF narius pakviesti dalyvauti seminare. Atvyksiantiems iš kitų miestų bus apmokėtos kelionės išlaidos bei suteikta nakvynė ir maitinimas (atvykti gegužės 13 d., išvykimas gegužės 14 d.). Taip pat gegužės 14 d. po pietų numatomas organizuoti kasmetinis LDF suvažiavimas, kurio metu galėsite susipažinti su LDF pastarųjų metų veikla, situacija bei aptarti įmanomas ateities perspektyvas.

Seminaras vyks Vilniuje.  (Viešbutis “Conti ”, Raugyklos g. 7/2 Vilnius).

Prašytume registruotis kaip galima greičiau ir būtinai nurodyti iš kurios organizacijos esate, kada planuojate atvykti, išvykti, ar reikalinga nakvynė bei kaip su jumis susisiekti: telefonas, el. paštas.

Registruotis el. paštu rasita@ldf.lt arba ldforg@ldf.lt

Dėkojame už bendradarbiavimą,

LDF Pirmininkas Svajūnas Andriulis

LDF generalinė sekretorė Janina Švedienė