2015 m. spalio 1-3 dienomis Rumunijoje, Cluj-Napoca vyko Europos Socialinis Forumas 2 – „Kokybiškos darbo vietos jaunimui” bei rinkimai į PYW (Platform of Young Workers) valdybą.
2015 m. spalio 1-3 dienomis „Jaunimo sostinėje 2015“ – gražiame Rumunijos Cluj-Napoka mieste įvyko IFES bei EZA organizuoti du renginiai – jaunimo forumas bei rinkimai į PYW (Platform of Young Workers) valdybą.
Forumo metu buvo aktyviai diskutuojama temomis “Kaip išvengti rizikų darbe?”, “Kvalifikacijos bei įgūdžių įtaka jaunimui ieškant darbo”, taip pat aptariami “Jaunimo garantijos” svarbiausi aspektai. Forumo metu taip pat vyko darbas grupėse bei buvo parengtos ataskaitos temomis: “Kaip jaunimo garantijų programa yra įgyvendinama skirtingose Europos Sąjungos šalyse? Kokie darnaus vystymo būdai ir galimybės?”, taip pat – “Kaip išvengti rizikų darbe?” bei “Pokyčiai darbe: jaunimas ir robotai”. Ypatingą indėlį į trečiąją, novatorišką temą įnešė profesorius iš AAlborgo Universiteto Henrik Schärfe.
Forumą atidarė bei dalyvius iš daugiau nei 15 Europos šalių pasveikino miesto meras Emil Boc.
Rinkimai į PYW (Platform of Young Workers) valdybą prasidėjo koordinatoriaus Sebastian Baranski praėjusių metų ataskaita. Patvirtinus ataskaitą, buvo priimti PYW reglamentų pakeitimai: padidinta amžiaus skalė: 18-36 metų; valdybos rinkimus nuspręsta organizuoti kas ketverius metus.
Taip pat prisistatymo kalbas sakė kandidatai į PYW valdybą, po kurių buvo išrinkta balsavimo komisija ir galiausiai po slapto balsavimo buvo patvirtinta nauja valdybos sudėtis: Gian Paul Gauci, UHM; Katrin Stancheva, PODKREPA; Sebastian Baranski, NOWY STAW, Josip Nicolić, NAPREDAK; Mariana L. Martins, FIDESTRA, Neža Repanšek, ZD NSi; Catarina Mendonça, CIFOTIE, Oana Ivascu, IFES. Valdybos koordinatoriumi antrai kadencijai perrinktas Sebastian Baranski, NOWY STAW.
LDF atstovavo: Vaiva Poškaitė-Tomaševič, Lina Sutkutė.

rumunija (1) rumunija (3) rumunija (4)