Šeštadienį Lietuvos darbo federacijos (LDF) būstinėje įvyko LDF medicinos darbuotojų šakos seminaras.

Susirinkimo tikslai – išrinkti šakos pirmininką, aptarti įstatus, narių skaičių. Po neilgai vykusių diskusijų ir kelių kandidatų svarstymo, LDF medicinos darbuotojų federacijos šakos pirmininku buvo išrinktas doc. Algimantas Jasiulaitis. Pirmininko pavaduotojais nuspręsta siūlyti kandidatus iš Vilniaus ir iš Kauno, išrinkti dr. Robert Bajarun (Vilnius) ir Rūtavilė Paurienė (Kaunas).

Seminaro dalyviai dalinosi patirtimi apie LDF teikiamų paslaugų kokybę ir naudą. Pagyrimo žodžių nebuvo gailėta Lietuvos darbo federacijos teisininkėms Erikai Patupytei ir Neringai Sarulytei, buvo įvertintas jų profesionalumas ir įvairiapusė teisinė pagalba, taip pat kalbėta apie svarbą priklausyti nacionalinį statusą turinčiai profesinei sąjungai. Įstatų svartymas nukeltas kitam susitikimui.

Šiuo metu LDF medicinos darbuotojų šaka vienija apie 1000 narių iš Kauno, Vilniaus, Utenos, Panevėžio ir kitų Lietuvos miestų.
Taip pat nuspręsta, kad nuo šiol LDF medicinos darbuotojų šaka turės savo skiltį LDF internetiniame puslapyje „Medicinos darbuotojams“, kurioje bus publikuojamos visos su šia profesinės sąjungos šaka susijusios naujienos.

LDF informacija