2007 m. gruodžio 14 d. Utenoje įvyko naujojo LDF Utenos apskrities ofiso atidarymo šventė. Kartu buvo suorganizuotas seminaras tema „Socialinė partnerystė Utenos apskrityje: dabartis ir perspektyvos“. Renginio metu buvo kalbama apie socialinio dialogo Utenoje galimybes, perspektyvas bei Trišalės tarybos veiklos tobulinimą Utenos apskrityje.

            Šventėje dalyvavo LDF Pirmininkas Vydas Puskepalis, Generalinė sekretorė Janina Švedienė, LDF šakų ir regionų pirmininkai bei atstovai, kitų profesinių sąjungų centrų atstovai: LPSK pirmininkas Artūras Černiauskas bei LPS „Solidarumas“ pirmininkės pavaduotojas Romas Žukovski bei valdybos narė Danuta Iljina.

Renginyje dalyvavo ir apie socialinę partnerystę Utenoje  pasisakė:

–   Utenos apskrities viršininko pavaduotojas, Utenos apskrities Trišalės tarybos narys Vilius Cibulskas;

–   Utenos rajono savivaldybės vicemeras Vidmantas Valinčius;

–   Utenos apskrities Socialinių reikalų ir švietimo departamento prie Utenos apskrities viršininko administracijos direktorius, apskrities Trišalės tarybos pirmininkas Osvaldas Žiezdrys;

–    Darbdavių atstovai, Utenos apskrities  Trišalės tarybos nariai:

–    Albinas Kazanavičius, Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos prezidiumo narys, UAB “Utenos gelžbetonis” Generalinis direktorius,

–     Sergejus Rybakovas , Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Utenos filialo direktorius.

             Šventės metu buvo pasidalinta mintimis apie tolesnį socialinių partnerių bendradarbiavimą Utenoje. Tiek LDF nariai, tiek svečiai džiaugėsi naujomis patalpomis ir pabrėžė tai kaip didesnę galimybę dažniau susitikti, rengti posėdžius bei užsukti į svečius.