Ministrės susitikime su Trišale tarybos atstovais buvo akcentuota socialinės aprėpties svarba bei regioninė plėtra. Taip pat daug dėmesio buvo skirta Trišalės tarybos struktūrai bei funkcijoms aptarti.
Balandžio 12 d. įvyko socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės susitikimas su Trišalės tarybos atstovais. Susitikimo metu buvo diskutuojama, kokie pokyčiai padėtų sukurti geresnį socialinį dialogą ir Trišalės tarybos atvirumą visuomeninėms organizacijos ir kitoms interesų grupėms.
Itin svarbus yra socialinis dialogas regionuose bei partnerystės plėtra juose. „Dėmesys regionams yra vienas iš ministerijos prioritetų. Lietuva nėra tik Kaunas ir Vilnius ar kiti didieji miestai. Turime suaktyvinti darbo vietų regionuose kūrimą, motyvuoti jaunimą integruotis į vietos darbo rinką arba kurti mažąjį verslą“, – kalbėjo A. Pabedinskienė.
Susitikimo metu ministrė pabrėžė, kad Trišalė taryba yra svarbus ministerijos partneris ir tik veikiant kartu bus pasiekta norimų rezultatų. Numatoma, kad tokie susitikimai tarp ministerijos ir Trišalės tarybos, susidedančios iš LR Vyriausybės, profesinių sąjungų ir darbdavių organizacijų atstovų, ateityje bus rengiami reguliariai.
Ryšių su visuomene skyrius, tel. (8 5) 266 8191, 266 8122.
Informacijos šaltinis: www.socmin.lt