2013 m. vasario 23 dieną Panevėžyje įvyko projekto „Socialinės partnerystės plėtra, siekiant įgyvendinant nacionalinę reformų darbotvarkę“ seminaras „Saugos ir sveikatos komitetų steigimas ir veikla įmonėse“. Į seminarą susirinko būrys Panevėžio regiono profsajungečių.
Seminarą vedė Vilchelmas Čekuolis, Lietuvos darbo federacijos pirmininko pavaduotojas, Lietuvos darbo federacijos Utenos apskrities skyriaus pirmininkas, UAB „Švyturys – Utenos alus“ profesinės sąjungos pirmininkas. Vilchelmas Čekuolis nuo 2002 metų Lietuvos Respublikos trišalės Darbuotojų saugos ir sveikatos komisijos narys, dvi kadencijas pirmininkavęs šiai komisijai.
Seminare buvo nagrinėjamos įvairios temos, susijusios su saugos ir sveikatos klausimais:
Darbuotojų saugos ir sveikatos teisinė bazė
Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos
Profesinės rizikos vertinimas
Darbuotojų atstovavimas
Seminaro metu pateikta medžiaga buvo gausiai papildyta praktiniais pavyzdžiais ir patarimais. Buvo labai įdomu išgirsti gerosios praktikos pavyzdžius apie darbuotojų dalyvavimą saugos ir sveikatos valdyme įmonėje bei saugos ir sveikatos komitetų gerąją patirtį.
Seminaro dalyviai ne tiktai klausė pranešimų, bet ir patys aktyviai dalyvavo darbo grupėse ir sprendė įvairias užduotis.

SAM_1111 SAM_1114 SAM_1123 SAM_1150