2015 m. spalio 12-14 d. Makedonijoje, Ohride įvyko EZA bei partnerių NBH, FYROM ir CSC organizuojamas seminaras tema „Lyčių lygybės vaidmuo siekiant gerinti darbuotojų profesinę sveikatą“.
Seminaro metu buvo akcentuojamos patiriamo streso darbe, profesinių ligų keliamos problemos, diskutuojama, kaip suaktyvinti įmonių kuriamą sveikatos politiką. Taip pat dalyviai iš įvairių Europos Sąjungos šalių pasidalino patirtimi, kaip plėtojama šalyse lyčių lygybės tema, kokios priemonės yra tam naudojamos, kokie gaunami rezultatai.
Profesorius Dr. Michael Bach (Medical and Business Director of Pro-Mente APR, Salzburg, Austria) skaitė pranešimą tema „Vyrų/moterų elgesio modeliai profesinės sveikatos skrityje“, po kurio kilo įdomi ir plati diskusija. Vėliau pasisakė Makedonijos nepriklausomų profesinių sąjungų asociacijos pezidentas Slabodan Antovski, kuris išsamiai pristatė Makedonijos profesinių sąjungų veiksmus temos atžvilgiu. Taip pat pranešimą apie situaciją Belgijoje lyčių lygybės bei profesinės sveikatos srityje skaitė ir CSC atstovė Patricia Biard.
Patirtimi dalijosi ir kitų šalių atstovai: Peter Mogga (NGG, Vokietija), Imre Palkovics (MOSZ, Vengrija) bei pasisakė visi kiti dalyvaujantys Europos šalių atstovai.
Taip buvo antrasis iš numatytų trijų susitikimų EZA organizuotame projekte. Galutinis, apibendrinamasis šio projekto dalyvių susitikimas įvyks 2015 lapkričio 12-13 dienomis Vengrijoje, org. MOSZ.
LDF atstovavo: Vaiva Poškaitė-Tomaševič, Lina Daučiūnaitė.