2011 m. lapkričio 4 d. Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centre įvyko Vilniaus apskrities Trišalės tarybos posėdis. Jame dalyvavo ir bendrą situaciją apžvelgė Ukmergės meras Algirdas Kopūstas. Ukmergės savivaldybės teritorijoje daugiausia vyrauja smulkaus ir vidutinio verslo įmonės, iš kurių daugiausia teikiančios paslaugas. Tačiau turi ir labai gražų pavyzdį Latvijos “Latvijas finieris” didžiulę investiciją į Ukmergei ypač svarbią gamyklą UAB “Likmerė”.Tai yra šiuolaikiška beržo lukšto gamykla iš kurios gaminama faniera, eksportuojama į įvairias pasaulio šalis.Trišalės tarybos nariai turėjo galimybę ją pamatyti, stebėti darbo procesą, darbuotojų darbo sąlygas.
Meras A.Kopūstas pabrėžė labai svarbią verslo padėtį, jei jis stiprėja, gerėja ir biudžetas, pristatė ir Ukmergės bendruomenę, kuri yra labai aktyvi, padėjo apginti savo interesus, tvarkant šilumos ūkį.
Taip pat buvo svarstomas kitas klausimas, kuris yra aktualus baigiantis metams – apdovanoti labiausiai nusipelniusius Vilniaus apskrities žmones Kunigaikščio Gedimino nominacija. Norint nenutraukti ilgametės tradicijos šiuos organizacinius darbus sutiko atlikti Vilniaus miesto ir apskrities verslo darbdavių konfederacija. Posėdyje pasiruošimo eigą, darbus pristatė Vilniaus apskrities TT narė Jolanta Jakavonytė Gaidulionė.