Vilniaus apskrities Trišalė taryba turi gražią tradiciją, kiekvienais metais apdovanoti pačius aktyviausius, gerų darbo rezultatų pasiekusius Vilniaus regiono žmones iš įvairių sričių Kunigaikščio Gedimino Nominacijomis. Jų yra keturios: “Už pasiekimus žmogiškojo kapitalo ugdymo srityje“, “Už pasiekimus visuomeninio kapitalo (pilietiškumo) srityje, “Už pasiekimus finansinio – gamybinio kapitalo ugdymo srityje“, „Už pasiekimus socialinės infrastruktūros vystymo srityje“.
2012 m. sausio 16 d. nacionalinėje dailės galerijoje vyko iškilmingas šių Nominacijų įteikimas. Apdovanotųjų tarpe ir du Vilniaus apskrities atstovai. Džiaugiamės galėdami pasveikinti Lietuvos darbo federacijos Pirmininkės pavaduotoją, Vilniaus apskrities pirmininko pavaduotoją, Pašto darbuotojų profesinės sąjungos pirmininką Svajūną Andriulį, pelniusį Kunigaikščio Gedimino antrąją nominaciją. Linkime Svajūnui sėkmingų metų, daug gražių darbų Lietuvos darbo federacijoje.
LDF ištakos labai krikščioniškos, todėl labai svarbu jas puoselėti ir toliau. LDF pristatė ir trečiojo laipsnio Kunigaikščio Gedimino nominacija buvo apdovanotas Faustinos namelio (www.gailestingumas.lt) kuratorius Petras Mackėla. Daug piligrimų iš viso pasaulio lanko šį namelį ir Petras visus sutinka apsupdamas dėmesiu. Vienas iš Petro norų, kad apie šį Faustinos namelį sužinotų ir jame lankytųsi ne tik svečiai iš kitų šalių, bet ir kuo daugiau žmonių iš visos Lietuvos. Nuoširdžiai sveikiname Nominantus ir linkime visokeriopos sėkmės.

29 30